-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Електронні комунікаційні послуги з надання доступу до мережі Інтернет через електронні комунікаційні мережі (Запорізький регіон)
Тендер Prozorro UA-2026-09-02-013821-a
Мова тендерної пропозиції українська. Всі документи, що готуються учасником, викладаються українською мовою. Якщо в складі тендерної пропозиції надається документ на іншій мові ніж українська, учасник надає переклад цього документа на українську мову. Відповідальність за якість та достовірність перекладу несе учасник. Терміни надання Послуг в оголошенні наведені орієнтовні, детальна інформація щодо строків надання Послуг визначена в умовах тендерної документації, зокрема в проєкті договору про закупівлю. Застосовані критерії оцінки – ціна (100%).
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 18.09.26 23:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 18.09.26 23:00)
1 153 152.00
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
15
дн
21
год
16
хв
25
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
17a39e9e6ed542c5ba4493bcfc4c93e3
Внутрішній номер закупівлі:
30272547
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-02-013821-a
Замовник:
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКРПОШТА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
21560045
-
Адреса:
01001, Україна, Київська область, Київ, вул. Хрещатик, 22
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Підопригора Тетяна Михайлівна 380979087470 pidopryhora-tm@ukrposhta.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
64210000-1 Послуги телефонного зв’язку та передачі данихАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
1 153 152.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
02.09.2026 19:07 - 15.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
02.09.2026 19:07 - 18.09.2026 23:00
Період оскарження:
02.09.2026 19:07 - 15.09.2026 00:00
Аукціон:
з 21.09.2026 15:30
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 153 152.00 Електронні комунікаційні послуги з надання доступу до мережі Інтернет через електронні комунікаційні мережі (Запорізький регіон)