• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Електронні комунікаційні послуги з надання доступу до мережі Інтернет через електронні комунікаційні мережі (Запорізький регіон)

Оголошено тендер

1 383 782.40 UAH
Номер: f848067c3c1c489eaa8decf70bc06774
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-09-02-015059-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: АТ "УКРПОШТА"
Замовник: АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКРПОШТА"
Очікувана вартість: 1 383 782.40 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Електронні комунікаційні послуги з надання доступу до мережі Інтернет через електронні комунікаційні мережі (Запорізький регіон)
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 64210000-1 Послуги телефонного зв’язку та передачі даних
Дата опублікування: 02.09.2026 16:28

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума1 383 782.40 UAH