• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Лабораторні реактиви

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 14 днів (до 18.09.26 00:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 14 днів (до 18.09.26 00:00)

470 854.00 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
14
дн
22
год
16
хв
27
сек
Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: f854289ae9b44659b93dec4a68c549df
Внутрішній номер закупівлі: 30272368
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-09-02-013643-a   
Замовник: Комунальне некомерційне підприємство "Барська міська лікарня" Барської міської ради
Контактна особа: Михайляк Леся Миколаївна +380982273029 barlikarnya@i.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 33690000-3 Лікарські засоби різніАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 470 854.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 02.09.2026 18:35 - 15.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 02.09.2026 18:35 - 18.09.2026 00:00
Період оскарження: 02.09.2026 18:35 - 15.09.2026 00:00
Аукціон: з 18.09.2026 12:22

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴470 854.00 Лабораторні реактиви