• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Лабораторні реактиви

Оголошено тендер

503 813.78 UAH
Номер: 63a6d335445146ef86b467acda865b37
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-09-02-016566-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Комунальне некомерційне підприємство "Барська міська лікарня" Барської міської ради
Замовник: Комунальне некомерційне підприємство "Барська міська лікарня" Барської міської ради
Очікувана вартість: 503 813.78 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Лабораторні реактиви
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 33690000-3 Лікарські засоби різні
КЕКВ: 2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування: 02.09.2026 17:40

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоІнше
ОписКошти НСЗУ
Сума503 813.78 UAH