-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Мікрокомп’ютер
Тендер Prozorro UA-2026-09-02-013605-a
Завершена
7 550.00
UAH без ПДВ
Номер:
79b34cd50ce04000a794d230914b2f45
Внутрішній номер закупівлі:
30272324
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-02-013605-a
Замовник:
Київський національний університет технологій та дизайну
×
-
Код ЄДРПОУ:
02070890
-
Адреса:
01011, Україна, Київська область, м. Київ, вул. Мала Шияновська, буд. 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Любов Шевченко +380671708177 shevchenko.lv@knutd.edu.ua http://knutd.com.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Аналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Інформація про кінцевих бенефіціарних власників постачальника товару (товарів), виконавця робіт, надавача послуги (послуг) - відповідно до пункту 2 статті 50 Цивільного кодексу України фізична особа здійснює своє право на підприємницьку діяльність за умови її державної реєстрації в порядку, встановленому Законом України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб — підприємців та громадських формувань». Законом України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб — підприємців та громадських формувань» поняття кінцевий бенефіціарний власник застосовується до юридичних осіб, у структурі власності яких можуть бути засновники, учасники або контролюючі особи, та не передбачено наявності у фізичної особи — підприємця кінцевого бенефіціарного власника.
Відповідно, фізична особа — підприємець здійснює свою підприємницьку діяльність без створення юридичної особи, діє від свого імені, без обов’язкового формування статутного капіталу та є одночасно і власником бізнесу, єдиним кінцевим вигодоодержувачем, і органом управління ним. Отже, законодавством не передбачено подання відомостей про КБВ для фізичних осіб — підприємців, оскільки ФОП діє від власного імені, є безпосереднім власником свого майна та отримувачем доходу.
Очікувана вартість:
7 550.00 UAH без ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Мікрокомп’ютер
Кількість
1 штука
Період постачання
31.08.2026 - 17.09.2026
Місце постачання
01011, Україна, м. Київ, вул. Мала Шияновська, 2 (центральний склад Замовника)
На карті
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ЛИСЕНКО МИХАЙЛО МИКОЛАЙОВИЧ
×
-
Код ЄДРПОУ:
2322513639
-
Контактна особа:
+380679011818
-
Адреса:
04078, Україна, м. Київ, м. Київ, вул.Данченка Сергія будинок 14 квартира 23
Ціна пропозиції
7 550.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
02.09.2026 18:28
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
b7c4e1611cc8470e9cf52956a257625c
Ідентифікатор договору:
UA-2026-09-02-013605-a-a1
Постачальник:
ЛИСЕНКО МИХАЙЛО МИКОЛАЙОВИЧ
×
-
Код ЄДРПОУ:
2322513639
-
Адреса:
04078, Україна, м. Київ, м. Київ, вул.Данченка Сергія будинок 14 квартира 23
Номер договору:
151
Сума договору:
7 550.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
31.08.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання:
31.08.2026 16:00
Статус:
Підписаний