-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
Мікрокомп’ютер
Оголошено тендер
9 060.00
UAH
Номер:
d5eb1af30d3f4ef78751ff5a5830a3d3
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-31-007148-a
Тип процедури:
Закупівля без використання електронної системи
Закупівельник:
Київський національний університет технологій та дизайну
×
-
Код ЄДРПОУ:
02070890
-
Адреса:
01011, Україна, Київська область, м. Київ, вул. Мала Шияновська, буд. 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Київський національний університет технологій та дизайну
×
-
Код ЄДРПОУ:
02070890
-
Адреса:
01011, Україна, Київська область, м. Київ, вул. Мала Шияновська, буд. 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
9 060.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Мікрокомп’ютер
Примітки:
Протокол №14-РП-2026-П13 від 31.08.2026 р.
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
31.08.2026 13:41
Історія обґрунтування:
×
-
Опис обґрунтування:
Відповідно підпункту 6 пункту 13 постанови КМУ від 12.10.2022 №1178 «ОСОБЛИВОСТІ здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування" (відмінено відкриті торги ID: UA-2026-08-21-012613-a через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з Особливостями, у тому числі за лотом)
-
Дата публікації:
31.08.2026 13:49
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Мікрокомп’ютер
Кількість
1 штука
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
ОписЗагальний фонд
Код класифікації видатківКПК-2026:2201390 - Підтримка пріоритетних напрямів наукових досліджень і науково-технічних (експериментальних) розробок, наукова і науково-технічна діяльність закладів вищої освіти та наукових установ
Сума9 060.00 UAH