-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби
Тендер Prozorro UA-2026-09-02-013579-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 14 днів (до 18.09.26 00:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 14 днів (до 18.09.26 00:00)
6 920 000.00
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
14
дн
22
год
16
хв
22
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
20f7cc8c14384634b155ced7f4a66c98
Внутрішній номер закупівлі:
30272300
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-02-013579-a
Замовник:
ДП Івано-Франківськтеплокомуненерго
×
-
Код ЄДРПОУ:
03346058
-
Адреса:
76009, Україна, Івано-Франківська область, Івано-Франківськ, Б.Хмельницького,59а
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Капущак Леся Ігорівна +380342720785 tender2015@tke.if.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні виробиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
6 920 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
02.09.2026 18:23 - 15.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
02.09.2026 18:23 - 18.09.2026 00:00
Період оскарження:
02.09.2026 18:23 - 15.09.2026 00:00
Аукціон:
з 18.09.2026 14:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴6 920 000.00 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби