-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби
Оголошено тендер
8 304 000.00
UAH
Номер:
82dc42da0f694a3586a09547d33809fb
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-09-02-016787-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ДП Івано-Франківськтеплокомуненерго
×
-
Код ЄДРПОУ:
03346058
-
Адреса:
76009, Україна, Івано-Франківська область, Івано-Франківськ, Б.Хмельницького,59а
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
ДП Івано-Франківськтеплокомуненерго
×
-
Код ЄДРПОУ:
03346058
-
Адреса:
76009, Україна, Івано-Франківська область, Івано-Франківськ, Б.Хмельницького,59а
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
8 304 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби
Дата опублікування:
02.09.2026 18:06
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Труба в ПЕ оболонці (згідно техн. завдання)
Кількість
1873 метр
Період постачання
до 31.12.2026
Відвід в ПЕ оболонці(згідно техн. завдання)
Кількість
22 штука
Період постачання
до 31.12.2026
компенсатор сильфонний (згідно техн. завдання)
Кількість
6 штука
Період постачання
до 31.12.2026
комплект ізол.стиків (згідно техн. завдання)
Кількість
312 комплект
Період постачання
до 31.12.2026
опора нерухома (згідно техн. завдання)
Кількість
35 штука
Період постачання
до 31.12.2026
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума8 304 000.00 UAH