-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Комп’ютери для обробки даних з використанням великих мовних моделей - 30213000-5
Тендер Prozorro UA-2026-09-02-013547-a
Кількість, обсяг поставки товару: комп’ютер – 9 комплектів. Більш детальна інформація про необхідні технічні, якісні та кількісні характеристики предмета закупівлі (обсяги предмета закупівлі) наведена в Додатку 2 “Специфікація” до тендерної документації. Місце поставки товару: м. Київ. Національний банк надсилає точну адресу постачання товару на офіційну електронну пошту Контрагента протягом 3 (трьох) робочих днів з дня підписання договору уповноваженими особами Сторін. Строк поставки товару: не більше 40 (сорока) календарних днів від дати підписання договору уповноваженими особами Сторін. Допускається поставка товару партіями, але в будь-якому випадку в межах строку поставки. Посадові особи замовника, уповноважені здійснювати зв'язок з учасниками: з технічних питань: – Анатолій Олександрович Чорнопольський, менеджер; телефон: (044) 253-56-82; електронна адреса: Anatolii.Chornopolskyi@bank.gov.ua. – Дмитро Миколайович Каран, старший фахівець; телефон: (044) 230-19-08; електронна адреса: Dmytro.Karan@bank.gov.ua; з організаційних питань: – Наталя Анатоліївна Бабієнко, менеджер; телефон: (044) 521-89-08; електронна адреса: Natalia.Babiienko@bank.gov.ua.
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 18.09.26 11:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 18.09.26 11:00)
Розрахунок оплати за участь
-
Код ЄДРПОУ:
00032106
-
Адреса:
01601, Україна, Київська область, Київ, вул. Інститутська, 9
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴2 280 000.00 Комп’ютери для обробки даних з використанням великих мовних моделей - 30213000-5