-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Комп’ютери для обробки даних з використанням великих мовних моделей - 30213000-5
Оголошено тендер
2 736 000.00
UAH
Номер:
ce8d7322752343249532158af30749a5
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-07-02-001570-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Національний Банк України
×
-
Код ЄДРПОУ:
00032106
-
Адреса:
01601, Україна, Київська область, Київ, вул. Інститутська, 9
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Національний Банк України
×
-
Код ЄДРПОУ:
00032106
-
Адреса:
01601, Україна, Київська область, Київ, вул. Інститутська, 9
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
2 736 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Комп’ютери для обробки даних з використанням великих мовних моделей - 30213000-5
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)
Дата опублікування:
02.07.2026 09:54
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоІнше
Опискошти Національного банку України
Сума2 736 000.00 UAH