-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
-
Скасування закупівлі
Медичні ліжка, ноші медичні: Код ДК 021:2015: 33190000-8: «Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні» (НК 024:2023: 34870 – електричне лікарняне ліжко, 35843 – ноші на колесах для швидкої допомоги ручні)
Тендер Prozorro UA-2026-09-02-013518-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 18.09.26 18:15)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 18.09.26 18:15)
244 200.00
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
15
дн
20
год
17
хв
55
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
9713a86cd49a4b5cbf2ddfbdf02b597b
Внутрішній номер закупівлі:
30272246
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-02-013518-a
Замовник:
Комунальна установа "Бахмутський психоневрологічний інтернат"
×
-
Код ЄДРПОУ:
03190277
-
Адреса:
84570, Україна, Донецька область, Весела Долина, вул. Зелена, 7
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Кубрак Світлана Вікторівна +380990977853 svkubrak71@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різніАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
244 200.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
02.09.2026 18:13 - 15.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
02.09.2026 18:13 - 18.09.2026 18:15
Період оскарження:
02.09.2026 18:13 - 15.09.2026 00:00
Аукціон:
з 21.09.2026 14:47
Тендерна документація до лоту 1
Інформація про скасування
Номер:
a3d13f68738e4c3b89db1a37a8ee83c6
Причина скасування:
Неможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері публічних закупівель
Опис причини скасування:
Неможливість усунення порушень, що виникли через виявлені порушення вимог законодавства у сфері публічних закупівель - при оприлюдненні плану закупівлі не вказано КЕКВ предмета закупівлі.
Період оскарження:
02.09.2026 18:45 - 13.09.2026 00:00
Дата опублікування:
02.09.2026 18:45
Статус:
Період оскарження
- Лот №1 ₴244 200.00 Медичні ліжка, ноші медичні: Код ДК 021:2015: 33190000-8: «Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні» (НК 024:2023: 34870 – електричне лікарняне ліжко, 35843 – ноші на колесах для швидкої допомоги ручні)