-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Медичні ліжка, ноші медичні: Код ДК 021:2015: 33190000-8: «Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні» (НК 024:2023: 34870 – електричне лікарняне ліжко, 35843 – ноші на колесах для швидкої допомоги ручні)
Оголошено тендер
293 040.00
UAH
Номер:
eff8913e655046fdbfbb538ba0d91565
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-09-01-008279-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Комунальна установа "Бахмутський психоневрологічний інтернат"
×
-
Код ЄДРПОУ:
03190277
-
Адреса:
84570, Україна, Донецька область, Весела Долина, вул. Зелена, 7
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Комунальна установа "Бахмутський психоневрологічний інтернат"
×
-
Код ЄДРПОУ:
03190277
-
Адреса:
84570, Україна, Донецька область, Весела Долина, вул. Зелена, 7
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
293 040.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Медичні ліжка, ноші медичні: Код ДК 021:2015: 33190000-8: «Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні» (НК 024:2023: 34870 – електричне лікарняне ліжко, 35843 – ноші на колесах для швидкої допомоги ручні)
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні
Дата опублікування:
01.09.2026 14:16
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:3102 - Забезпечення соціальними послугами стаціонарного догляду з наданням місця для проживання, всебічної підтримки, захисту та безпеки осіб, які не можуть вести самостійний спосіб життя через похилий вік, фізичні та розумові вади, психічні захворювання або інші хвороби
Адміністративно-територіальна класифікаціяДонецька
Сума293 040.00 UAH