-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з комплексної оцінки корпоративного управління акціонерного товариства шляхом проведення аналізу стану здійснення контролю діяльності виконавчого органу, дотримання антикорупційної програми, кодексу корпоративної етики (корпоративної доброчесності), порядку здійснення закупівель, фінансово-бюджетної дисципліни, порядку прийняття рішень про вчинення правочинів, а також функціонування системи внутрішнього контролю, управління ризиками та внутрішнього аудиту, зокрема, щодо ступеня їх відповідності застосовним міжнародним стандартам (OECD, ISO, COSO, IPPF тощо), з підготовкою та наданням Звіту за результатами проведеної оцінки, а також Послуги з перевірки виконання рекомендацій, викладених у Звіті з оцінки, з підготовкою та наданням Звіту про результати такої перевірки
Тендер Prozorro UA-2026-09-02-013521-a
Мова тендерної пропозиції українська. Всі документи, що готуються учасником, викладаються українською мовою. Якщо в складі тендерної пропозиції надається документ та/або інформація на іншій мові ніж українська, учасник надає їх переклад на українську мову. Відповідальність за якість та достовірність перекладу несе учасник. Терміни надання послуг в оголошенні наведені орієнтовні, детальна інформація щодо термінів надання послуг визначена в умовах тендерної документації, зокрема в проєкті договору про закупівлю. Застосовані критерії оцінки – ціна (100%).
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 17 днів (до 20.09.26 23:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 17 днів (до 20.09.26 23:00)
1 250 000.00
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
17
дн
16
год
43
хв
49
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
669c5da5c76e4e63bb3e791815aceb51
Внутрішній номер закупівлі:
30272242
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-02-013521-a
Замовник:
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКРПОШТА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
21560045
-
Адреса:
01001, Україна, Київська область, Київ, вул. Хрещатик, 22
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Павлушкова Ірина Віталіївна 380501602636 pavlushkova1-iv@ukrposhta.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
79410000-1 Консультаційні послуги з питань підприємницької діяльності та управлінняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
1 250 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
02.09.2026 18:10 - 17.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
02.09.2026 18:10 - 20.09.2026 23:00
Період оскарження:
02.09.2026 18:10 - 17.09.2026 00:00
Аукціон:
з 21.09.2026 13:01
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 250 000.00 Послуги з комплексної оцінки корпоративного управління акціонерного товариства шляхом проведення аналізу стану здійснення контролю діяльності виконавчого органу, дотримання антикорупційної програми, кодексу корпоративної етики (корпоративної доброчесності), порядку здійснення закупівель, фінансово-бюджетної дисципліни, порядку прийняття рішень про вчинення правочинів, а також функціонування системи внутрішнього контролю, управління ризиками та внутрішнього аудиту, зокрема, щодо ступеня їх відповідності застосовним міжнародним стандартам (OECD, ISO, COSO, IPPF тощо), з підготовкою та наданням Звіту за результатами проведеної оцінки, а також Послуги з перевірки виконання рекомендацій, викладених у Звіті з оцінки, з підготовкою та наданням Звіту про результати такої перевірки