-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з комплексної оцінки корпоративного управління акціонерного товариства шляхом проведення аналізу стану здійснення контролю діяльності виконавчого органу, дотримання антикорупційної програми, кодексу корпоративної етики (корпоративної доброчесності), порядку здійснення закупівель, фінансово-бюджетної дисципліни, порядку прийняття рішень про вчинення правочинів, а також функціонування системи внутрішнього контролю, управління ризиками та внутрішнього аудиту, зокрема, щодо ступеня їх відповідності застосовним міжнародним стандартам (OECD, ISO, COSO, IPPF тощо), з підготовкою та наданням Звіту за результатами проведеної оцінки, а також Послуги з перевірки виконання рекомендацій, викладених у Звіті з оцінки, з підготовкою та наданням Звіту про результати такої перевірки
Оголошено тендер
1 500 000.00
UAH
Номер:
0d6af47048cc4791b3cc54e969eaaf8f
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-09-02-016320-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
АТ "УКРПОШТА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
21560045
-
Адреса:
01001, Україна, Київська область, Київ, вул. Хрещатик, 22
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКРПОШТА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
21560045
-
Адреса:
01001, Україна, Київська область, Київ, вул. Хрещатик, 22
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
1 500 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги з комплексної оцінки корпоративного управління акціонерного товариства шляхом проведення аналізу стану здійснення контролю діяльності виконавчого органу, дотримання антикорупційної програми, кодексу корпоративної етики (корпоративної доброчесності), порядку здійснення закупівель, фінансово-бюджетної дисципліни, порядку прийняття рішень про вчинення правочинів, а також функціонування системи внутрішнього контролю, управління ризиками та внутрішнього аудиту, зокрема, щодо ступеня їх відповідності застосовним міжнародним стандартам (OECD, ISO, COSO, IPPF тощо), з підготовкою та наданням Звіту за результатами проведеної оцінки, а також Послуги з перевірки виконання рекомендацій, викладених у Звіті з оцінки, з підготовкою та наданням Звіту про результати такої перевірки
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
79410000-1 Консультаційні послуги з питань підприємницької діяльності та управління
Дата опублікування:
02.09.2026 17:22
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума1 500 000.00 UAH