-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
26П-462_80530000-8 - Послуги з професійної підготовки (Послуга з проведення семінару/тренінгу за темою: «Рішення на основі перетворювачів частоти Altivar 630 для керування швидкістю руху механізмів з змінним моментом навантаження»)
Тендер Prozorro UA-2026-09-02-013506-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 14 днів (до 18.09.26 00:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 14 днів (до 18.09.26 00:00)
114 250.00
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
14
дн
22
год
17
хв
37
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
0ee9470ee9fe4e87aed05bb68d129344
Внутрішній номер закупівлі:
30272230
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-02-013506-a
Замовник:
АТ "УКРГАЗВИДОБУВАННЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
30019775
-
Адреса:
04053, Україна, м. Київ, м. Київ, Шевченківський район ВУЛИЦЯ КУДРЯВСЬКА будинок 26/28
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Ольга Оберемко +380663769249 olha.oberemko@ugv.com.ua http://ugv.com.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
80530000-8 Послуги у сфері професійної підготовкиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
114 250.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
02.09.2026 18:07 - 15.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
02.09.2026 18:07 - 18.09.2026 00:00
Період оскарження:
02.09.2026 18:07 - 15.09.2026 00:00
Аукціон:
з 18.09.2026 14:33
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴114 250.00 80530000-8 - Послуги з професійної підготовки (Послуга з проведення семінару/тренінгу за темою: «Рішення на основі перетворювачів частоти Altivar 630 для керування швидкістю руху механізмів з змінним моментом навантаження»)