• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Послуга з проведення семінару/тренінгу за темою: «Рішення на основі перетворювачів частоти Altivar 630 для керування швидкістю руху механізмів з змінним моментом навантаження»

Оголошено тендер

137 100.00 UAH
Номер: 3179c2b0e68b48309d7b2d6b945cc674
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-09-02-016708-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: АТ "УКРГАЗВИДОБУВАННЯ"
Замовник: АТ "УКРГАЗВИДОБУВАННЯ"
Очікувана вартість: 137 100.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Послуга з проведення семінару/тренінгу за темою: «Рішення на основі перетворювачів частоти Altivar 630 для керування швидкістю руху механізмів з змінним моментом навантаження»
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 80530000-8 Послуги у сфері професійної підготовки
Дата опублікування: 02.09.2026 17:55

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума137 100.00 UAH