• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Послуги з ремонту і технічного обслуговування транспортних засобів

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 18.09.26 09:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 18.09.26 09:00)

416 666.67 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
15
дн
07
год
17
хв
07
сек
Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: 56aaca06e383495e9f8911bf3e8b6495
Внутрішній номер закупівлі: 30272197
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-09-02-013467-a   
Замовник: Сокирянська міська рада
Контактна особа: Скидан Тетяна Василівна +380987997797 misk-rada@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 416 666.67 UAH без ПДВ
Період уточнення: 02.09.2026 18:02 - 15.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 02.09.2026 18:02 - 18.09.2026 09:00
Період оскарження: 02.09.2026 18:02 - 15.09.2026 00:00
Аукціон: з 21.09.2026 15:27

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴416 666.67 Послуги з ремонту і технічного обслуговування транспортних засобів