-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з ремонту і технічного обслуговування транспортних засобів
Оголошено тендер
500 000.00
UAH
Номер:
6028b7e2008a4a488d303e81201087cf
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-09-02-016400-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Сокирянська міська рада
×
-
Код ЄДРПОУ:
04062156
-
Адреса:
60200, Україна, Чернівецька область, Сокиряни, вул. Шевченка, 3
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Сокирянська міська рада
×
-
Код ЄДРПОУ:
04062156
-
Адреса:
60200, Україна, Чернівецька область, Сокиряни, вул. Шевченка, 3
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
500 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги з ремонту і технічного обслуговування транспортних засобів
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
02.09.2026 17:26
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2026
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:8240 - Заходи та роботи з територіальної оборони
Адміністративно-територіальна класифікаціяСокирянська
Сума500 000.00 UAH