-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Знищувач документів
Тендер Prozorro UA-2026-09-02-013402-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 18.09.26 00:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 18.09.26 00:00)
9 817.00
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
15
дн
04
год
16
хв
37
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
11b8b93ef66446e295cf8ec8d4beaa12
Внутрішній номер закупівлі:
30272122
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-02-013402-a
Замовник:
Головне управління Національної поліції в Полтавській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
40108630
-
Адреса:
36039, Україна, Полтавська область, м. Полтава, вул. Матвійчука Юліана, 83
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Вікторія Кінь +380532517512 kinviktoria@ukr.net http://www.pl.npu.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
9 817.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
02.09.2026 17:50 - 15.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
02.09.2026 17:50 - 18.09.2026 00:00
Період оскарження:
02.09.2026 17:50 - 15.09.2026 00:00
Аукціон:
з 18.09.2026 14:54
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴9 817.00 Знищувач документів