-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Знищувач документів
Оголошено тендер
11 780.00
UAH
Номер:
5c949133357d4fec8aec72646193d5a1
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-09-02-016654-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Головне управління Національної поліції в Полтавській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
40108630
-
Адреса:
36039, Україна, Полтавська область, м. Полтава, вул. Матвійчука Юліана, 83
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
Головне управління Національної поліції в Полтавській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
40108630
-
Адреса:
36039, Україна, Полтавська область, м. Полтава, вул. Матвійчука Юліана, 83
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
11 780.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Знищувач документів
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різне
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
02.09.2026 17:46
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Знищувач документів
Кількість
1 штука
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:1007020 - Забезпечення діяльності органів, установ та закладів Національної поліції України
Сума11 780.00 UAH