-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Цифрова система для друку
Тендер Prozorro UA-2026-09-02-013382-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 18.09.26 19:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 18.09.26 19:00)
34 583.33
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
15
дн
20
год
30
хв
07
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
f0beafcb9614483aa5b770e20a678e51
Внутрішній номер закупівлі:
30272112
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-02-013382-a
Замовник:
ЛЬВІВСЬКИЙ НАУКОВО-ДОСЛІДНИЙ ЕКСПЕРТНО-КРИМІНАЛІСТИЧНИЙ ЦЕНТР МВС УКРАЇНИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
25575150
-
Адреса:
79040, Україна, Львівська область, Львів, ВУЛИЦЯ КОНЮШИННА, будинок 24
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Климишин Ігор Петрович 380322592002 i.p.klymyshyn@outlook.com
Класифікатор ДК 021:2015:
30230000-0 Комп’ютерне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
34 583.33 UAH без ПДВ
Період уточнення:
02.09.2026 17:48 - 15.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
02.09.2026 17:48 - 18.09.2026 19:00
Період оскарження:
02.09.2026 17:48 - 15.09.2026 00:00
Аукціон:
з 21.09.2026 11:43
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴34 583.33 Цифрова система для друку