-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Цифрова система для друку
Оголошено тендер
41 500.00
UAH
Номер:
52674ed826b04bae9f44216db1865144
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-09-02-016234-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ЛЬВІВСЬКИЙ НАУКОВО-ДОСЛІДНИЙ ЕКСПЕРТНО-КРИМІНАЛІСТИЧНИЙ ЦЕНТР МВС УКРАЇНИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
25575150
-
Адреса:
79040, Україна, Львівська область, Львів, ВУЛИЦЯ КОНЮШИННА, будинок 24
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
ЛЬВІВСЬКИЙ НАУКОВО-ДОСЛІДНИЙ ЕКСПЕРТНО-КРИМІНАЛІСТИЧНИЙ ЦЕНТР МВС УКРАЇНИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
25575150
-
Адреса:
79040, Україна, Львівська область, Львів, ВУЛИЦЯ КОНЮШИННА, будинок 24
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
41 500.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Цифрова система для друку
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
30230000-0 Комп’ютерне обладнання
КЕКВ:
3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування:
02.09.2026 17:16
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Цифрова система для друку
Кількість
1 штука
Період постачання
до 15.10.2026
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:1001050 - Забезпечення діяльності органів, установ та закладів Міністерства внутрішніх справ України, підготовка кадрів закладами вищої освіти із специфічними умовами навчання
Сума41 500.00 UAH