• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Карти пам’яті (ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнання)

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 14 днів (до 18.09.26 00:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 14 днів (до 18.09.26 00:00)

491 665.00 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
14
дн
21
год
55
хв
35
сек
Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: 74fcbcdce5894f86b71ef5eb79c291b9
Внутрішній номер закупівлі: 30272015
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-09-02-013287-a   
Замовник: ДЕРЖАВНЕ БЮРО РОЗСЛІДУВАНЬ
Контактна особа: Катерина Колєсова +380443654098 k.koliesova@dbr.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 491 665.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 02.09.2026 17:37 - 15.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 02.09.2026 17:37 - 18.09.2026 00:00
Період оскарження: 02.09.2026 17:37 - 15.09.2026 00:00
Аукціон: з 18.09.2026 14:03

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴491 665.00 Карти пам’яті (ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнання)