• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Карти пам’яті (ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнання)

Оголошено тендер

590 000.00 UAH
Номер: c4e79c135766411b9b5374881ffeb783
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-09-02-016459-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: ДЕРЖАВНЕ БЮРО РОЗСЛІДУВАНЬ
Замовник: ДЕРЖАВНЕ БЮРО РОЗСЛІДУВАНЬ
Очікувана вартість: 590 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Карти пам’яті (ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнання)
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнання
КЕКВ: 2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування: 02.09.2026 17:32

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:6421010 - Забезпечення діяльності Державного бюро розслідувань
Сума590 000.00 UAH