-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
-
Донорські кошти
Шафа витяжна лабораторна
Тендер Prozorro UA-2026-09-02-013265-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 14 днів (до 18.09.26 00:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 14 днів (до 18.09.26 00:00)
259 017.50
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
14
дн
20
год
30
хв
43
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
563335c9dbef4e6d8a9e625d58e4e668
Внутрішній номер закупівлі:
30271992
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-02-013265-a
Замовник:
Дніпровський політехнічний фаховий коледж
×
-
Код ЄДРПОУ:
00208746
-
Адреса:
49064, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро, проспект Мазепи Івана, будинок 38
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Любов Кравченко +380674929382 dpk1930@ukr.net https://dpc.edu.ua
Організація-донор:
ЄС (Ukraine Facility)
×
-
Ідентифікатор:
XM-DAC 55000
-
Адреса:
1048, Королівство Бельгія, Brussel, Брюссель, Rue de la Loi / Wetstraat, 175
Класифікатор ДК 021:2015:
39180000-7 Лабораторні мебліАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
259 017.50 UAH без ПДВ
Період уточнення:
02.09.2026 17:33 - 15.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
02.09.2026 17:33 - 18.09.2026 00:00
Період оскарження:
02.09.2026 17:33 - 15.09.2026 00:00
Аукціон:
з 18.09.2026 14:03
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴259 017.50 Шафа витяжна лабораторна