-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Шафа витяжна лабораторна
Оголошено тендер
310 821.00
UAH
Номер:
062a6265645442c7ab65b1d9ff5dd621
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-09-02-016317-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Дніпровський політехнічний фаховий коледж
×
-
Код ЄДРПОУ:
00208746
-
Адреса:
49064, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро, проспект Мазепи Івана, будинок 38
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Дніпровський політехнічний фаховий коледж
×
-
Код ЄДРПОУ:
00208746
-
Адреса:
49064, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро, проспект Мазепи Івана, будинок 38
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
310 821.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Шафа витяжна лабораторна
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
39180000-7 Лабораторні меблі
КЕКВ:
3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування:
02.09.2026 17:22
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1222 - Виконання заходів щодо реалізації публічного інвестиційного проекту на модернізацію майстерень і лабораторій закладів професійної та фахової передвищої освіти, забезпечення енергоефективності, безпеки та інклюзивності освітнього простору за рахунок субвенції з
державного бюджету місцевим бюджетам
Адміністративно-територіальна класифікаціяДніпропетровська
Сума310 821.00 UAH