-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
42130000-9 - Арматура трубопровідна: крани, вентилі, клапани та подібні пристрої
Тендер Prozorro UA-2026-09-02-013240-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 18.09.26 10:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 18.09.26 10:00)
230 367.00
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
15
дн
14
год
16
хв
43
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
8cce9e1379134a5e8c3dd365b32a254a
Внутрішній номер закупівлі:
30271969
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-02-013240-a
Замовник:
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ДНІПРОВСЬКА ТЕПЛОЕЛЕКТРОЦЕНТРАЛЬ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
00130820
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Валентина Проскуріна +380569550028 tec.vtdr2023@gmail.com http://dtec.com.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
42130000-9 Арматура трубопровідна: крани, вентилі, клапани та подібні пристроїАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
230 367.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
02.09.2026 17:30 - 15.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
02.09.2026 17:30 - 18.09.2026 10:00
Період оскарження:
02.09.2026 17:30 - 15.09.2026 00:00
Аукціон:
з 21.09.2026 11:08
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴230 367.00 Запобіжний клапан, засувка (42130000-9: Арматура трубопровідна: крани, вентилі, клапани та подібні пристрої)