-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
42130000-9 - Арматура трубопровідна: крани, вентилі, клапани та подібні пристрої
Оголошено тендер
276 440.40
UAH
Номер:
8ba9c58c17434980aa7c59ae73a05639
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-09-02-016249-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ДНІПРОВСЬКА ТЕПЛОЕЛЕКТРОЦЕНТРАЛЬ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
00130820
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ДНІПРОВСЬКА ТЕПЛОЕЛЕКТРОЦЕНТРАЛЬ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
00130820
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
276 440.40 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
42130000-9 - Арматура трубопровідна: крани, вентилі, клапани та подібні пристрої
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
42130000-9 Арматура трубопровідна: крани, вентилі, клапани та подібні пристрої
Дата опублікування:
02.09.2026 17:18
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума276 440.40 UAH