-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Закупівля робіт з розробки проєктної документації по об’єкту «Капітальний ремонт протирадіаційного укриття №56831». Стадія «Робочий проект» та забезпечення проведення експертизи проектної документації/ДК 021:2015-71320000-7 «Послуги з інженерного проектування»
Тендер Prozorro UA-2026-09-02-013226-a
Завершена
340 000.00
UAH без ПДВ
Номер:
3495fe7139db48c0929a1c36ac52392d
Внутрішній номер закупівлі:
30271952
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-02-013226-a
Замовник:
ФІЛІЯ «ЛОКОМОТИВНА КОМПАНІЯ» АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА «УКРАЇНСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ»
×
-
Код ЄДРПОУ:
45865759
-
Адреса:
01054, Україна, Київська область, Київ, вулиця Лисенка, будинок 6
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Роман Рибалка 380931048785 miranovo2026@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
71320000-7 Послуги з інженерного проектуванняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Роботи
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації. Для здійснення закупівлі робіт з розробки проєктної документації по об’єкту «Капітальний ремонт протирадіаційного укриття №56831». Стадія «Робочий проект» та забезпечення проведення експертизи проектної документації/ДК 021:2015-71320000-7 «Послуги з інженерного проектування» уповноваженою особою було оголошено проведення відкритих торгів (оголошення № UA-2026-07-26-000394-a). На участь у торгах не було подано жодної тендерної пропозиції, у зв’язку з чим електронною системою закупівель відкриті торги були відмінені автоматично. Підтвердженням цьому є Звіт про результати проведення процедури закупівлі за предметом Закупівля робіт з розробки проєктної документації по об’єкту «Капітальний ремонт протирадіаційного укриття №56831». Стадія «Робочий проект» та забезпечення проведення експертизи проектної документації/ДК 021:2015-71320000-7 «Послуги з інженерного проектування» (додається). З урахуванням викладеного, керуючись положеннями підпункту 6 пункту 13 Особливостей, за закупівлею за предметом Закупівля робіт з розробки проєктної документації по об’єкту «Капітальний ремонт протирадіаційного укриття №56831». Стадія «Робочий проект» та забезпечення проведення експертизи проектної документації/ДК 021:2015-71320000-7 «Послуги з інженерного проектування» маємо усі підстави для укладання договору про закупівлю без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару.
Очікувана вартість:
340 000.00 UAH без ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Закупівля робіт з розробки проєктної документації по об’єкту «Капітальний ремонт протирадіаційного укриття №56831». Стадія «Робочий проект» та забезпечення проведення експертизи проектної документації/ДК 021:2015-71320000-7 «Послуги з інженерного проектування»
Кількість
1 робота
Період постачання
до 31.12.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФОП Паюк Тимофій Антонович
×
-
Код ЄДРПОУ:
1763706337
-
Адреса:
Україна, Одеська область, Подільськ
Ціна пропозиції
340 000.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
02.09.2026 17:28
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
ec5966f8ad164be58ddbd82c3be15322
Ідентифікатор договору:
UA-2026-09-02-013226-a-a1
Постачальник:
ФОП Паюк Тимофій Антонович
×
-
Код ЄДРПОУ:
1763706337
-
Адреса:
Україна, Одеська область, Подільськ
Номер договору:
ЛК/В-26/815
Сума договору:
340 000.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
31.08.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання:
31.08.2026 00:00
Статус:
Підписаний