-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
Закупівля робіт з розробки проєктної документації по об’єкту «Капітальний ремонт протирадіаційного укриття №56831». Стадія «Робочий проект» та забезпечення проведення експертизи проектної документації/ДК 021:2015-71320000-7 «Послуги з інженерного проектування»
Оголошено тендер
340 000.00
UAH
Номер:
b50e92d434c34c7493c0c99b7d4f54a9
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-09-02-013964-a
Тип процедури:
Закупівля без використання електронної системи
Закупівельник:
ФІЛІЯ «ЛОКОМОТИВНА КОМПАНІЯ» АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА «УКРАЇНСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ»
×
-
Код ЄДРПОУ:
45865759
-
Адреса:
01054, Україна, Київська область, Київ, вулиця Лисенка, будинок 6
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
ФІЛІЯ «ЛОКОМОТИВНА КОМПАНІЯ» АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА «УКРАЇНСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ»
×
-
Код ЄДРПОУ:
45865759
-
Адреса:
01054, Україна, Київська область, Київ, вулиця Лисенка, будинок 6
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
340 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Закупівля робіт з розробки проєктної документації по об’єкту «Капітальний ремонт протирадіаційного укриття №56831». Стадія «Робочий проект» та забезпечення проведення експертизи проектної документації/ДК 021:2015-71320000-7 «Послуги з інженерного проектування»
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
71320000-7 Послуги з інженерного проектування
Дата опублікування:
02.09.2026 15:57
Історія обґрунтування:
×
-
Опис обґрунтування:
Закупівля здійснюється без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару відповідно до підпункту 6 пункту 13 "Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування", затверджених постановою Кабміну від 12.10.2022 № 1178
-
Дата публікації:
02.09.2026 15:57
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума340 000.00 UAH