-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з поточного ремонту покрівлі адмінбудинку Одеської митниці за адресою: м. Одеса, вул. Лип Івана та Юрія 21 А (корпус А частково)
Тендер Prozorro UA-2026-09-02-013144-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 18.09.26 00:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 18.09.26 00:00)
1 686 389.17
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
15
дн
05
год
42
хв
07
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
7f335dceda4d404f8266e7c56eb09d03
Внутрішній номер закупівлі:
30271874
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-02-013144-a
Замовник:
ОДЕСЬКА МИТНИЦЯ
×
-
Код ЄДРПОУ:
44005631
-
Адреса:
65078, Україна, Одеська область, м. Одеса, вул. Лип Івана та Юрія, 21 А
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Стрілка Людмила +380487342843 od.customs_tc@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
45260000-7 Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
1 686 389.17 UAH без ПДВ
Період уточнення:
02.09.2026 17:20 - 15.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
02.09.2026 17:20 - 18.09.2026 00:00
Період оскарження:
02.09.2026 17:20 - 15.09.2026 00:00
Аукціон:
з 18.09.2026 11:22
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 686 389.17 Послуги з поточного ремонту покрівлі адмінбудинку Одеської митниці за адресою: м. Одеса, вул. Лип Івана та Юрія 21 А (корпус А частково)