-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з поточного ремонту покрівлі адмінбудинку Одеської митниці за адресою: м. Одеса, вул. Лип Івана та Юрія 21 А (корпус А частково)
Оголошено тендер
2 023 667.00
UAH
Номер:
ef2fbab24e8c49ea9009b34b6ff7ad18
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-09-01-006952-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ОДЕСЬКА МИТНИЦЯ
×
-
Код ЄДРПОУ:
44005631
-
Адреса:
65078, Україна, Одеська область, м. Одеса, вул. Лип Івана та Юрія, 21 А
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
ОДЕСЬКА МИТНИЦЯ
×
-
Код ЄДРПОУ:
44005631
-
Контактна особа:
Стрілка Людмила +380487342843 od.customs_tc@ukr.net
-
Адреса:
65078, Україна, Одеська область, м. Одеса, вул. Лип Івана та Юрія, 21 А
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
2 023 667.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги з поточного ремонту покрівлі адмінбудинку Одеської митниці за адресою: м. Одеса, вул. Лип Івана та Юрія 21 А (корпус А частково)
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
45260000-7 Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботи
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
01.09.2026 13:27
Дата модифікації:
02.09.2026 16:41
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:3506010 - Керівництво та управління у сфері митної політики
Сума2 023 667.00 UAH