• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Поточний ремонт приміщень із заміною вікон для усунення аварії в будівлі Дніпровської початкової школи № 107 Дніпровської міської ради за адресою: м. Дніпро, вул. Генерала Капустянського, буд. 7-А

Закупівля проводиться з урахуванням особливостей, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2022 р. № 1178 «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування» (зі змінами)

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 16 днів (до 18.09.26 23:59)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 16 днів (до 18.09.26 23:59)

562 872.00 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
16
дн
05
год
41
хв
02
сек
Гарантія - 5 628.00 UAH Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: 3a950d2db9fc4988b85089e8bbba5b13
Внутрішній номер закупівлі: 30271853
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-09-02-013123-a   
Замовник: ДЕПАРТАМЕНТ ГУМАНІТАРНОЇ ПОЛІТИКИ ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Контактна особа: Світлана МОЛЧАНОВА +380634075064 molchanova_s@dhp.dniprorada.gov.ua https://humpolitic.dniprorada.gov.ua/
Класифікатор ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 562 872.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 02.09.2026 17:17 - 15.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 02.09.2026 17:17 - 18.09.2026 23:59
Період оскарження: 02.09.2026 17:17 - 15.09.2026 00:00
Аукціон: з 21.09.2026 15:44

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴562 872.00 Поточний ремонт приміщень із заміною вікон для усунення аварії в будівлі Дніпровської початкової школи № 107 Дніпровської міської ради за адресою: м. Дніпро, вул. Генерала Капустянського, буд. 7-А