• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Поточний ремонт приміщень із заміною вікон для усунення аварії в будівлі Дніпровської початкової школи № 107 Дніпровської міської ради за адресою: м. Дніпро, вул. Генерала Капустянського, буд. 7-А

Оголошено тендер

675 446.00 UAH
Номер: 32696060720f4a2b9eed337e6db621f2
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-09-02-016086-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: ДЕПАРТАМЕНТ ГУМАНІТАРНОЇ ПОЛІТИКИ ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Замовник: ДЕПАРТАМЕНТ ГУМАНІТАРНОЇ ПОЛІТИКИ ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Очікувана вартість: 675 446.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Поточний ремонт приміщень із заміною вікон для усунення аварії в будівлі Дніпровської початкової школи № 107 Дніпровської міської ради за адресою: м. Дніпро, вул. Генерала Капустянського, буд. 7-А
Примітки: Закупівля проводиться з урахуванням особливостей, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2022 р. № 1178 «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування» (зі змінами)
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи
КЕКВ: 2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування: 02.09.2026 17:07

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Поточний ремонт приміщень із заміною вікон для усунення аварії в будівлі Дніпровської початкової школи № 107 Дніпровської міської ради за адресою: м. Дніпро, вул. Генерала Капустянського, буд. 7-А
Код ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи
Кількість 1 послуга
Період постачання (не задано)

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1021 - Надання загальної середньої освіти закладами загальної середньої освіти за рахунок коштів місцевого бюджету
Адміністративно-територіальна класифікаціяДніпро
Сума675 446.00 UAH