-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Реставраційний ремонт будівлі з пристосуванням горища під мансарду "Адмінбудинок -ХІХ ст." Стрийський міськрайонний суд Львівської обл. на вул. Валова,12 у м. Стрий, Львівської області. Пам’ятка архітектури місцевого значення, охоронний №1048-Лв
Тендер Prozorro UA-2026-09-02-013031-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 18.09.26 00:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 18.09.26 00:00)
12 002 935.00
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
15
дн
05
год
47
хв
47
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
6851b69f54a443758814ff731c07d236
Внутрішній номер закупівлі:
30271768
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-02-013031-a
Замовник:
ТЕРИТОРІАЛЬНЕ УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СУДОВОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ УКРАЇНИ В ЛЬВІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
26306742
-
Адреса:
79005, Україна, Львівська область, Львів, ВУЛИЦЯ ДРАГОМАНОВА, будинок 25
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Злепко Ірина 380322601454 ZLEPKO@LV.COURT.GOV.UA
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Роботи
Очікувана вартість:
12 002 935.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
02.09.2026 17:09 - 15.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
02.09.2026 17:09 - 18.09.2026 00:00
Період оскарження:
02.09.2026 17:09 - 15.09.2026 00:00
Аукціон:
з 18.09.2026 13:34
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴12 002 935.00 Реставраційний ремонт будівлі з пристосуванням горища під мансарду Адмінбудинок -ХІХ ст. Стрийський міськрайонний суд Львівської обл. на вул. Валова,12 у м. Стрий, Львівської області. Пам’ятка архітектури місцевого значення, охоронний №1048-Лв