• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Реставраційний ремонт будівлі з пристосуванням горища під мансарду "Адмінбудинок -ХІХ ст." Стрийський міськрайонний суд Львівської обл. на вул. Валова,12 у м. Стрий, Львівської області. Пам’ятка архітектури місцевого значення, охоронний №1048-Лв

Оголошено тендер

14 403 522.00 UAH
Номер: 46743cc2a13d40b0bf68edee48fb287d
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-09-02-015445-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: ТЕРИТОРІАЛЬНЕ УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СУДОВОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ УКРАЇНИ В ЛЬВІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ
Замовник: ТЕРИТОРІАЛЬНЕ УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СУДОВОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ УКРАЇНИ В ЛЬВІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ
Очікувана вартість: 14 403 522.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Реставраційний ремонт будівлі з пристосуванням горища під мансарду "Адмінбудинок -ХІХ ст." Стрийський міськрайонний суд Львівської обл. на вул. Валова,12 у м. Стрий, Львівської області. Пам’ятка архітектури місцевого значення, охоронний №1048-Лв
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи
КЕКВ: 3143 Реставрація пам'яток культури, історії та архітектури
Дата опублікування: 02.09.2026 16:38

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:0501020 - Забезпечення здійснення правосуддя місцевими, апеляційними судами та функціонування органів і установ системи правосуддя
Сума13 403 522.00 UAH
ДжерелоІнше
Опискошти субвенції Стрийської міської ради Львівської області
Код класифікації видатків
Сума1 000 000.00 UAH