• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

ДК 021:2015 – 30230000-0 – Комп’ютерне обладнання (Багатофункціональний пристрій з комплектом додаткових картриджів – 30232100-5)

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 18.09.26 00:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 18.09.26 00:00)

40 000.00 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
15
дн
05
год
42
хв
02
сек
Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: 7ab1f1024f354049858bc5d49819a8da
Внутрішній номер закупівлі: 30271745
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-09-02-012992-a   
Замовник: НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ "ПОЛТАВСЬКА ПОЛІТЕХНІКА ІМЕНІ ЮРІЯ КОНДРАТЮКА"
Контактна особа: Лисенко Валерія Сергіївна 380532608733 Valeriia_Lysenko@nupp.edu.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 40 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 02.09.2026 17:07 - 15.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 02.09.2026 17:07 - 18.09.2026 00:00
Період оскарження: 02.09.2026 17:07 - 15.09.2026 00:00
Аукціон: з 18.09.2026 11:24

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴40 000.00 ДК 021:2015 – 30230000-0 – Комп’ютерне обладнання (Багатофункціональний пристрій з комплектом додаткових картриджів – 30232100-5)