-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015 – 30230000-0 – Комп’ютерне обладнання (Багатофункціональний пристрій з комплектом додаткових картриджів – 30232100-5)
Оголошено тендер
48 000.00
UAH
Номер:
7da2108bf259410f81859619821c5abb
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-09-02-015758-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ "ПОЛТАВСЬКА ПОЛІТЕХНІКА ІМЕНІ ЮРІЯ КОНДРАТЮКА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
02071100
-
Адреса:
36011, Україна, Полтавська область, Полтава, проспект Першотравневий, будинок 24
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ "ПОЛТАВСЬКА ПОЛІТЕХНІКА ІМЕНІ ЮРІЯ КОНДРАТЮКА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
02071100
-
Адреса:
36011, Україна, Полтавська область, Полтава, проспект Першотравневий, будинок 24
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
48 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
ДК 021:2015 – 30230000-0 – Комп’ютерне обладнання (Багатофункціональний пристрій з комплектом додаткових картриджів – 30232100-5)
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
30230000-0 Комп’ютерне обладнання
КЕКВ:
3210 Капітальні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування:
02.09.2026 16:50
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:2201160 - Підготовка кадрів закладами вищої освіти та забезпечення діяльності їх баз практики
Сума48 000.00 UAH