-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Генератори дизельні
Тендер Prozorro UA-2026-09-02-012893-a
Мова (мови), якою (якими) повинні готуватися тендерні пропозиції: Усі документи пропозиції, що підготовлені безпосередньо учасником-резидентом, повинні бути складені українською мовою. Детальна інформація зазначена в пункті 7 Розділу 1 тендерної документації
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 18.09.26 00:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 18.09.26 00:00)
3 182 083.33
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
15
дн
03
год
12
хв
47
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
19ec6b358f8840738daa4b33279f5bf4
Внутрішній номер закупівлі:
30271674
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-02-012893-a
Замовник:
Дніпровський державний університет внутрішніх справ
×
-
Код ЄДРПОУ:
08571446
-
Адреса:
49005, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро, проспект Науки, 26
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Олена Шевченко +380664887363 tender.dduvs@gmail.com http://dduvs.in.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
31120000-3 ГенераториАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
3 182 083.33 UAH без ПДВ
Період уточнення:
02.09.2026 17:02 - 15.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
02.09.2026 17:02 - 18.09.2026 00:00
Період оскарження:
02.09.2026 17:02 - 15.09.2026 00:00
Аукціон:
з 18.09.2026 11:19
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴3 182 083.33 Генератори дизельні