-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Генератори дизельні
Оголошено тендер
3 818 500.00
UAH
Номер:
f1cd87d24e564da9a38ff2cfbca88c4f
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-09-02-015485-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Дніпровський державний університет внутрішніх справ
×
-
Код ЄДРПОУ:
08571446
-
Адреса:
49005, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро, проспект Науки, 26
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Дніпровський державний університет внутрішніх справ
×
-
Код ЄДРПОУ:
08571446
-
Адреса:
49005, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро, проспект Науки, 26
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
3 818 500.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Генератори дизельні
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
31120000-3 Генератори
КЕКВ:
3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування:
02.09.2026 16:39
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Генератор дизельний (номінальна потужність 500 кВА)
×
-
УКТ ЗЕД:
85021320 --- потужністю понад 375 кВ·А, але не більш як 750 кВ·А:
-
УКТ ЗЕД:
8502 Електрогенераторні установки та обертові електричні перетворювачі:
Кількість
1 штука
Період постачання
(не задано)
Генератор дизельний (номінальна потужність 40 кВА)
×
-
УКТ ЗЕД:
850211 -- потужністю не більш як 75 кВ·А:
-
УКТ ЗЕД:
8502 Електрогенераторні установки та обертові електричні перетворювачі:
Кількість
1 штука
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:1001050 - Забезпечення діяльності органів, установ та закладів Міністерства внутрішніх справ України, підготовка кадрів закладами вищої освіти із специфічними умовами навчання
Сума3 818 500.00 UAH