-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з фітопатологічного дослідження рослин
Тендер Prozorro UA-2026-09-02-012837-a
Єдиним критерієм оцінки тендерних пропозицій є ціна без ПДВ. Питома вага критерію – 100%.
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 18.09.26 10:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 18.09.26 10:00)
29 592.00
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
15
дн
14
год
16
хв
52
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
aab54ee1d12742efa4b6610daef0f554
Внутрішній номер закупівлі:
30271600
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-02-012837-a
Замовник:
ФІЛІЯ "ЛІСОВІ РЕПРОДУКТИВНІ РЕСУРСИ" ДЕРЖАВНОГО СПЕЦІАЛІЗОВАНОГО ГОСПОДАРСЬКОГО ПІДПРИЄМСТВА "ЛІСИ УКРАЇНИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
45397074
-
Адреса:
07342, Україна, Київська область, Пірнове, вул. Київська, будинок 1, корпус В
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Черній Олена Вікторівна 380500140201 Olena.Chernii@e-forest.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
73110000-6 Дослідницькі послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
29 592.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
02.09.2026 16:58 - 15.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
02.09.2026 16:58 - 18.09.2026 10:00
Період оскарження:
02.09.2026 16:58 - 15.09.2026 00:00
Аукціон:
з 21.09.2026 12:25
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴29 592.00 Послуги з фітопатологічного дослідження рослин