• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Послуги з фітопатологічного дослідження рослин

Оголошено тендер

35 510.40 UAH
Номер: 85f8110a2a3c4f1980c032146258032f
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-09-01-009704-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: ФІЛІЯ "ЛІСОВІ РЕПРОДУКТИВНІ РЕСУРСИ" ДЕРЖАВНОГО СПЕЦІАЛІЗОВАНОГО ГОСПОДАРСЬКОГО ПІДПРИЄМСТВА "ЛІСИ УКРАЇНИ"
Замовник: ДЕРЖАВНЕ СПЕЦІАЛІЗОВАНЕ ГОСПОДАРСЬКЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЛІСИ УКРАЇНИ"
Очікувана вартість: 35 510.40 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Послуги з фітопатологічного дослідження рослин
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 73110000-6 Дослідницькі послуги
Дата опублікування: 01.09.2026 14:56

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума35 510.40 UAH