• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Вироби фармацевтичні

Вироби фармацевтичні

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 18.09.26 12:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 18.09.26 12:00)

20 044.00 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
15
дн
16
год
16
хв
37
сек
Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: 9aeb8c296f5647d6bba8815a437dc0a9
Внутрішній номер закупівлі: 30271533
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-09-02-012757-a   
Замовник: ФІЛІЯ "ЦЕНТР З БУДІВНИЦТВА ТА РЕМОНТУ КОЛІЇ" АТ "УКРЗАЛІЗНИЦЯ"
Контактна особа: Захарчук Катерина Миколаївна 380444652426 Zakharchuk.k.m@uz.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 20 044.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 02.09.2026 16:53 - 15.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 02.09.2026 16:53 - 18.09.2026 12:00
Період оскарження: 02.09.2026 16:53 - 15.09.2026 00:00
Аукціон: з 21.09.2026 11:41

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴20 044.00 Вироби фармацевтичні