-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Вироби фармацевтичні
Оголошено тендер
21 447.08
UAH
Номер:
60d20c8a52d248a4be496dc9c0f0bbb7
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-09-02-015542-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ФІЛІЯ "ЦЕНТР З БУДІВНИЦТВА ТА РЕМОНТУ КОЛІЇ" АТ "УКРЗАЛІЗНИЦЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
43112236
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
ФІЛІЯ "ЦЕНТР З БУДІВНИЦТВА ТА РЕМОНТУ КОЛІЇ" АТ "УКРЗАЛІЗНИЦЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
43112236
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
21 447.08 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Вироби фармацевтичні
Примітки:
Вироби фармацевтичні
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
33600000-6 Фармацевтична продукція
Дата опублікування:
02.09.2026 16:41
Історія обґрунтування:
×
-
Опис обґрунтування:
На виконання, згідно положення покладених завдань філії «Центр з будівництва та ремонту колії» АТ «Укрзалізниця» та для безпечного та безперебійного здійснення господарської діяльності, є необхідність забезпечення структурні підрозділи філії необхідно провести відкриті торги із застосуванням особливостей на закупівлю "Вироби фармацевтичні" (Код ДК 021:2015 - 33600000-6 – Фармацевтична продукція). Дана продукція призначена використовуються для профілактики, діагностики та лікування захворювань. Обсяги визначені в межах заявленої потреби, відповідними структурними підрозділами філії та погоджена Департаментом капітального будівництва АТ «Укрзалізниця». Технічні та якісні характеристики предмету закупівлі відповідають загальноприйнятим нормам, нормативним документам та стандартам діючих на території Україні. Очікувана вартість визначена, відповідно до середньоринкового рівня цін та погоджена Департаментом закупівель АТ «Укрзалізниця».
-
Дата публікації:
02.09.2026 16:41
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума21 447.08 UAH