-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Паливні гранули (пелети)
Тендер Prozorro UA-2026-09-02-012737-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 18.09.26 06:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 18.09.26 06:00)
963 000.00
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
15
дн
05
год
11
хв
37
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
c20089125bcd4f7d9b3c8e983dcbed77
Внутрішній номер закупівлі:
30271516
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-02-012737-a
Замовник:
Головне управління Національної поліції в Миколаївській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
40108735
-
Адреса:
54005, Україна, Миколаївська область, м. Миколаїв, вул. Захисників Миколаєва, будинок 5
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Іраіда Відіна +380512531954 1060972@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
03110000-5 Сільськогосподарські культури, продукція товарного садівництва та рослинництваАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
963 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
02.09.2026 16:52 - 15.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
02.09.2026 16:52 - 18.09.2026 06:00
Період оскарження:
02.09.2026 16:52 - 15.09.2026 00:00
Аукціон:
з 21.09.2026 14:41
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴963 000.00 Паливні гранули (пелети)