-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Паливні гранули (пелети)
Оголошено тендер
1 155 600.00
UAH
Номер:
4e0ffec7be954ae8ba034fe4492f039b
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-09-02-015486-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Головне управління Національної поліції в Миколаївській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
40108735
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
Головне управління Національної поліції в Миколаївській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
40108735
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
1 155 600.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Паливні гранули (пелети)
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
03110000-5 Сільськогосподарські культури, продукція товарного садівництва та рослинництва
КЕКВ:
2275 Оплата інших енергоносіїв
Дата опублікування:
02.09.2026 16:39
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Паливні гранул (пелети)
Кількість
73 тонна
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:1007020 - Забезпечення діяльності органів, установ та закладів Національної поліції України
Сума1 155 600.00 UAH