-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Ліхтар ультрафіолетовий
Тендер Prozorro UA-2026-09-02-012511-a
Завершена
6 200.00
UAH без ПДВ
Номер:
976b50fe73a148a8a0eea8da64a5318d
Внутрішній номер закупівлі:
30271279
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-02-012511-a
Замовник:
Інститут сцинтиляційних матеріалів Національної академії наук України
×
-
Код ЄДРПОУ:
23756522
-
Адреса:
61072, Україна, Харківська область, Харків, проспект Науки, будинок 60
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Долженков Віктор 380573410386 dolgenkov@isma.kharkov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
31520000-7 Світильники та освітлювальна арматураАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Відмінено відкриті торги UA-2026-08-21-011830-a через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Очікувана вартість:
6 200.00 UAH без ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Ліхтар ультрафіолетовий Convoy S2 + Nichia UV 700мА 365нм УФ,103431
Кількість
4 штука
Період постачання
до 15.12.2026
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФІЗИЧНА ОСОБА - ПІДПРИЄМЕЦЬ КОФАН ДМИТРО ЮРІЙОВИЧ
×
-
Код ЄДРПОУ:
3467108376
-
Контактна особа:
Дмитро КОФАН 380958765544 info.dku2020@gmail.com
-
Адреса:
61100, Україна, Харківська область, Південне, БУЛЬВАР ЖАСМИНОВИЙ будинок 15 квартира 6
Ціна пропозиції
6 200.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
02.09.2026 16:42
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
d3b3ce1f1d934b5c8f5db0ce56db27e3
Ідентифікатор договору:
UA-2026-09-02-012511-a-a1
Постачальник:
ФІЗИЧНА ОСОБА - ПІДПРИЄМЕЦЬ КОФАН ДМИТРО ЮРІЙОВИЧ
×
-
Код ЄДРПОУ:
3467108376
-
Адреса:
61100, Україна, Харківська область, Південне, БУЛЬВАР ЖАСМИНОВИЙ будинок 15 квартира 6
Номер договору:
111-26/СН
Сума договору:
6 200.00 UAH без ПДВ
Ціни за одиницю:
Ліхтар ультрафіолетовий Convoy S2 + Nichia UV 700мА 365нм УФ,103431: 1 550.00000 UAH без ПДВ
Період дії договору:
31.08.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання:
31.08.2026 17:00
Статус:
Підписаний