• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП

Ліхтар ультрафіолетовий

Оголошено тендер

6 200.00 UAH
Номер: 1760a9e35a8048fc8ff706fdf72f36af
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-09-02-015458-a
Тип процедури: Закупівля без використання електронної системи
Закупівельник: Інститут сцинтиляційних матеріалів Національної академії наук України
Замовник: Інститут сцинтиляційних матеріалів Національної академії наук України
Очікувана вартість: 6 200.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Ліхтар ультрафіолетовий
Примітки: Замовником була оголошена процедура відкритих торгів на закупівлю товару за ДК 021:2015 код ––31520000-7 – Світильники та освітлювальна арматура (Ліхтар ультрафіолетовий) з очікуваною вартістю 6 250,00 грн. без ПДВ. Ідентифікатор закупівлі – UA-2026-08-21-011830-a. Дана закупівля була автоматично відмінена електронною системою закупівель 29.08.2026 р. внаслідок неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах. Таким чином, наявні підстави для укладення прямого договору відповідно до пункту 13 Особливостей. Предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, (крім вимог, визначених пунктом 47 Особливостей), не відрізняються від вимог, що були визначені у тендерній документації до відміненої закупівлі. Сума договору про закупівлю не перевищує очікувану вартість предмета закупівлі, що була зазначена в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі. Враховуючи викладене, з метою задоволення потреби в закупівлі товару за ДК 021:2015 код ––31520000-7 – Світильники та освітлювальна арматура (Ліхтар ультрафіолетовий), замовник укладає договір на загальну суму 6 200,00 грн. без ПДВ (Шість тисяч двісті грн. 00 коп.). без використання електронної системи закупівель на підставі підпункту 6 пункту 13 Особливостей з дотриманням принципів здійснення публічних закупівель, визначених Законом
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 31520000-7 Світильники та освітлювальна арматура
КЕКВ: 2281 Дослідження і розробки, окремі заходи розвитку по реалізації державних (регіональних) програм
Дата опублікування: 02.09.2026 16:39

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:6541030 - Наукова і науково-технічна діяльність наукових установ Національної академії наук України
Сума3 100.00 UAH
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:6541230 - Підтримка розвитку пріоритетних напрямів наукових досліджень
Сума3 100.00 UAH