• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

ДК 021:2015: 51310000-8 Послуги зі встановлення радіо-, телевізійної, аудіо- та відеоапаратури (Послуги оренди, доставки та встановлення звукового та демонстраційного обладнання для забезпечення проведення XVIII відкритого міського турніру з гімнастики художньої «Золота мрія-2026»)

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 18.09.26 06:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 18.09.26 06:00)

126 400.00 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
15
дн
10
год
16
хв
12
сек
Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: 16ebf684753f40bb98b1b062cf74cdbf
Внутрішній номер закупівлі: 30271259
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-09-02-012473-a   
Замовник: ДЕПАРТАМЕНТ МОЛОДІ ТА СПОРТУ ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ)
Контактна особа: Володимир Видиш +380975272865 sportsiyouth@gmail.com http://dms.kievcity.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 51310000-8 Послуги зі встановлення радіо-, телевізійної, аудіо- та відеоапаратуриАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 126 400.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 02.09.2026 16:41 - 15.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 02.09.2026 16:41 - 18.09.2026 06:00
Період оскарження: 02.09.2026 16:41 - 15.09.2026 00:00
Аукціон: з 21.09.2026 15:48

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴126 400.00 ДК 021:2015: 51310000-8 Послуги зі встановлення радіо-, телевізійної, аудіо- та відеоапаратури (Послуги оренди, доставки та встановлення звукового та демонстраційного обладнання для забезпечення проведення XVIII відкритого міського турніру з гімнастики художньої «Золота мрія-2026»)