• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Послуги оренди, доставки та встановлення звукового та демонстраційного обладнання для забезпечення проведення XVIII відкритого міського турніру з гімнастики художньої «Золота мрія-2026»)

Оголошено тендер

151 680.00 UAH
Номер: 0b19a9cbf5004b9989009885a5bf0080
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-09-02-014367-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: ДЕПАРТАМЕНТ МОЛОДІ ТА СПОРТУ ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ)
Замовник: ДЕПАРТАМЕНТ МОЛОДІ ТА СПОРТУ ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ)
Очікувана вартість: 151 680.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Послуги оренди, доставки та встановлення звукового та демонстраційного обладнання для забезпечення проведення XVIII відкритого міського турніру з гімнастики художньої «Золота мрія-2026»)
Примітки: На виконання резолюції до службової записки з додатками: «1Трибуни_Таблиця МОНІТОРИНГУ РИНКУ.docx», «2Штори_Таблиця МОНІТОРИНГУ РИНКУ.docx», «3ЗвукДем_Таблиця МОНІТОРИНГУ РИНКУ.docx», «4Світло_Таблиця МОНІТОРИНГУ РИНКУ.docx», «Додаток2 до ТД_1трибуни.docx», «Додаток2 до ТД_2штори.docx», «Додаток2 до ТД_3звук відео.docx», «Додаток2 до ТД_4світло.docx», «Комерційна_4світло_ТОВ Хіпакома.pdf», «Комерційна_2штори_ТОВ Хіпакома.pdf», «Комерційна_1трибуна_ТОВ Хіпакома.pdf», «Комерційна_1трибуна_АМГ.pdf», «Комерційна_2штори_ АМГ.txt», «Комерційна_3звук ФОП Чорна.pdf», «Комерційна_3звук_АМГ.pdf», «Комерційна_3звук_СКОРЕНКО.pdf», «Комерційна_4світло_АМГ.pdf», «Комерційна_ФОП Сорокотяга_ВСЕ.pdf», «Обгрунтування_1трибуни.docx», «Обгрунтування_2Штори.docx», «Обгрунтування_3звук.docx», «Обгрунтування_4 Світло.docx», «Скрін запит_1трибуни.docx», «Скрін запиту_2штори.docx», «Скрін запиту_3звук.docx», «Скрін запиту_4світло.docx», «Службова записка 2026.docx», відповідно до службової записки начальника відділу спорту вищих досягнень управління спорту Климова Сергія Олександровича № 32 від 20.08.2026 року, з визначеною ініціатором очікуваною вартістю закупівлі 126 400,00 грн без ПДВ, потреба в коштах з ПДВ – 151 680,00 грн.
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 51310000-8 Послуги зі встановлення радіо-, телевізійної, аудіо- та відеоапаратури
КЕКВ: 2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування: 02.09.2026 16:09

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:5011 - Проведення навчально-тренувальних зборів і змагань з олімпійських видів спорту
Адміністративно-територіальна класифікаціяШевченківський
Сума151 680.00 UAH